"Az öröm azt jelenti, hogy megpihenünk valami jóban. Mi lehet számomra adott esetben öröm? Mi tud boldoggá tenni akár a halál közepette is? Ez a jó dolog: Isten. Ő, az örök Isten. Ha Istent mindenütt látom, akkor mindig boldog vagyok és gazdag."
Kentenich József
Egy új világ
-
Egy új, egy új
Új világ lesz itt.
Most állj be mellém
A haza téged hív.
Nem kell több gyűlölet, nem kell ellenség.
Békéljünk most meg, legyen eg...
1 hónapja


0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése